Çelik ve tahta kapılarınız için fişekli, kancalı, düz dilli kilit çeşitleri elimizde mevcut olup kapının üzerindeki marka ve modele göre kilit seçimi yapmanız gereklidir. Kilit markaları kapı kilitlerini üretirken kendilerine has değişik özellikde ve ölçülerde ürün çıkarmakta oldukları için kilit değişimi için aynı marka ve boyutlarda kapı kilidi seçimi yapınız. Firmamız birçok markanın kapı kilitlerinin satış ve montajını yapmaktadır, elimizde çelik ve tahta kapı kilitleri olarak kale kilit başta olmakla beraber ito kilit daf kilit çeşitleri, fayn marka kilitler ve daha birçok markanın barel anahtar ve kilitlerinin satış ve montajını yapıyoruz.

Eskişehirde kilitci ihtiyacınızda anahtar ve kilit arızası yaşadığınızda kapı kilidi açma ve anahtar değişimlerinde firmamızı arayarak bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz. Firmamız hafta sonları ve pazar günleride hizmet vermekle beraber geceleri nöbetci olarak anahtarcı ve çilingir hizmeti sunmaktadır. Bizi nöbetci anahtarcı eskişehir ihtiyacı duyduğunuzda iletişim numaralarımızdan arayınız.

kapı kilitleri

 

Bir önceki yazımız olan Çelik Asma Kilit başlıklı makalemizde alarmlı asma kilitler, asma kilit çeşitleri ve döküm asma kilitler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış

  1. Biz evimize yeni taşındık çelik kapımızın kilidini emniyet açısından değiştirmek istiyoruz. Çelik kapı kilidi değişimi için geliyormusunuz, ücret ne olur

    • Eskişehir Anahtarcı

      Bu işlem için sabir bir servis ücretimiz vardır. Bunun dışında kapınıza taktırmak istediğiniz ürünlerin ücreti artı olarak alınır. Yani işcilik artı taktıracağınız malzemenin ücreti diyebiliriz. Malzeme fiyatlarıda ortalama olarak 10 tl den başlamakda marka ve kaliteye göre 25 30 tl gibi rakamlara kadar ve daha fazla fiyatlara kadar değişebilmektedir. Ortalama taktırmak istediğiniz normal bir kapı göbeği fiyatı 10.00 tl ile 25.00 tl arasındadır.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*