Eskişehirde 7/24 çilingir ihtiyacınızda firmamız sizlere acil, nöbetçi anahtarcı 7-24 çilingir hizmeti vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu olmakla beraber gece geç saatlere kadar mobil nöbetci anahtarcı servis araçlarımız ile verilen adrese en kısa sürede geçerek kapıda kalmış, anahtarını kaybetmiş yada anahtar kapının arkasında kalmış veya kilit arızası yaşayan müşterilerimiz için hizmet vermekteyiz. Firmamızdan eskişehir çilingir hizmeti alabilmek için iletişim numaralarımızı bizleri arayabilirsiniz. Kapı anahtarı değiştirme, kilitli kapı açma ve kapılarınıza hırsıza karşı ek güvenlik sistemi taktırmak için de işletmemizi arayarak destek alabilirsiniz.
Bize resimdeki cep numaralarımızdan gece geç saatlerdede ulaşabilirsiniz. Telefon numaralarımızı Gsm nize kaydetmeniz tavsiyemizdir.

7/24 Çilingir

 

Bir önceki yazımız olan Anahtarcı Çilingir Telefonu başlıklı makalemizde Anahtarcı Çilingir İletişim Numaraları, Anahtarcı Çilingir Telefonları ve Eskişehir Anahtarcı Telefon Numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış

  1. Şehır dışından hafta sonu eskişehire dönüş yapacağım. Eskişehirde kaldığım evik kapı anahtarları kaybolduğu için pazar günü geldiğimde eskişehirde açık çilingir bulamayabilirim diye sormak istedim acaba pazar günleride çalışıyormusunuz, 7/24 çilingir hizmetiniz var mı?

    • Eskişehir Anahtarcı

      Yasemin hanım bizi pazar günü eskişehire geldiğinizde eskişehir 7/24 çilingir telefon numaralarımızdan aramanız durumunda size yardımcı olabiliriz. Açılacak yerin bilgileri ve sizin tarafınızdan o kapının açıldığına dair bir kilit açma tutanağı tutulduktan sonra maduriyetiniz giderilir. Tekrar o kilitleri açıp kapatabilmeniz içinde yeni anahtarlar teslim edilir, geçmiş olsun

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*