Eskişehirde huzur mahallesine anahtarcı servisimiz vardır. Anahtar ve kilit işlerinizde bizi arayarak Eskişehir Huzur Anahtarcı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Kapıda kaldığınızda anahtarlarını kayıp yada evin içerisinde kaldığında kapı açma hizmeti almak için resimde gördüğünüz iletişim numaralarımızı aramanız yeterlidir. Biz eskişehir anahtar olarak çilingir hizmeti verirken maymuncukla kapı açma yöntemini kullanarak anahtar ve kilidinize zarar vermeden kapı açma işlemlerini uygulamaktayız. Yine aynı şekilde araç kapısı açımında da oto çilingir için birçok araba markası için geliştirilmiş olan maymuncuk ekipmanlara sahip olup birçok araç kapısını maymuncuklarla hasarsız şekilde profesyonel anahtarcılık yöntemleri ile açmaktayız.  Çelik kapı amerikan kapı kilit ve anahtar değişimlerinde kele ito daf gibi markaların anahtar ve kilitlerini kullanarak sizlere hizmet vermekteyiz. Eskişehir anahtarcı servis hizmetleri olarak huzur mahallesi anahtarcı hizmetini gece ve gündüz arayarak hizmet alabilmeniz mümkündür.

Kapı açma konusunda usta ellerden hizmet alınız. Bizi hafta sonu tatillerde ve pazar günleri ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda aramanız yeterlidir. Firmamız mobil servis hizmeti verebilen araçlarımız ile en kısa sürede yanınıza gelerek sorunlarınızı çözmektedir.

Eskişehir Anahtar

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı Gündoğdu başlıklı makalemizde eskişehir anahtar, eskişehir anahtarcı ve eskişehir anahtarcılar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış

  1. Ustacım kapı anahtarlarımızı kaybettik yedeklerini şuan kullanıyoruz ama bu anahtarların değişmesini istiyorum. Alt ve üst çelik kapı anahtarını değiştirseniz kaça mal olur

    • Eskişehir Anahtarcı

      Kapı anahtarları ve kilit göbeklerinde değişik marka ve modeller ve değişik özelliklere sahip kapı göbekleri bulunmaktadır. Firmamızda birçok markanın anahtar ve kilit göbekleri vardır. Bu ürünlerin düz anahtarlı ve bilyalı anahtarlı modelleri yanı sıra hırsızlara karşı korumalı korunaklı kapı barelleride bulunmaktadır. Yani taktırmak istediğiniz ürün + servis ücreti alıyoruz. Sabit servis ücreti dışında malzemelerin fiyatları 10 tl ile 30 tl arasında değişmektedir. Bu kapı anahtar göbekleri ahşap ve çelik kapı kilitlerine uyum sağlar ve standart olarak üretilmiş olan her kapıya olur.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*