Nöbetçi anahtarcı olarak hizmet’de alabileceğiniz firmamız sizlere gece geç saatlere kadar hizmet veriyor. Nöbetçi anahtarcı olarak firmamızdan hizmet almak için sadece aramanız yeterlidir. Nöbetçi anahtarcı ve nöbetçi çilingir hizmeti vermekteyiz.Nöbetçi kavramı şuan itibari ile Eskişehir’de oda veya dernek tarafından verilmediği için usta kişi kendisi bu hizmeti sizlere sağlamaya çalışır. Eskişehirde anahtarcılar için bu yetkiyi verebilecek kurum malesef yoktur. Dernek yada oda bu işleri organize ettiği için eskişehirde nöbetçi anahtarcı düzeni kurulamamış çünkü bu işlere bakan bağlı bulunabileceğimiz herhangibir kuruluş bulunmamaktadır. Nasıl ki nöbetçi eczaneler bunu bağlı bulundukları kurumların düzenlemesi ve emri ile yapıyorlarsa ve bu işi organize ederek ihtiyaç sahiplerine gecede hizmet verebiliyorlarsa bu bağlı bulundukları kurumların sayesinde oluyor.

Nöbetçi Anahtarcı Çilingir Servisleri

Çilingir hizmetinde nöbetçi anahtarcı bulmak o kadar kolay değildir. Çilingir servisi hizmeti almak için ev kapınızın ve çelik kapıların kilitlerini açtırmak yada araç bagajınızda yada içerisinde kalan oto anahtarlarında dolayı otomobilinizin kapı kilidini açtırmak için çilingir talebinde bulunmak en doğal hakınızdır. Ama gece geç saatlerde açık anahtarcı bularak bu hizmetleri almanız imkansızdır. Çünkü gecede açık anahtarcı dükkanı bulamazsınız bu nöbetçi kavramı olmayan anahtarcı mesleğinde böyledir.

Sizlerin hizmet almak için anahtar kilit değişimi için yada kapı açtırmak için bir çilingir ile gece iletişime geçmeniz durumunda ulaştığınız kişi size evinden gelerek hizmet verebilir. Çalışma saati dışında istirahat saatinde çilingirler genelde tanıdıklarının işlerinin dışında yabancı kişilerin işlerini yapma taraftarı değiller’dir. Gece ise çilingir çağırarak kapı açtırma yada anahtar kilit hizmati alma ücreti gündüz yapılan işin ücretinin 2 katı olabilir, buna ise gece tarifesi denir.

Eskişehir Nöbetçi Anahtarcı

Nöbetçi anahtarcıya ihtiyacı duyacağınız zaman hiç belli olmaz. Çünkü kapı kilidinizin arızalanması yada anahtarlarınızın kayıp olması veya kilit içerisinde kırılması durumu olmadık bir zamanda gecenin geç bir saatinde karşınıza çıkabilir. Bu yüzden eskişehir nöbetçi çilingir ihtiyacınızda çilingire ihtiyaç duyarsanız bizi gece geç saatlere kadar arayarak çilingir hizmeti kapı kilit açma ve anahtar değişimi hizmeti alabilirsiniz.

Nöbetci anahtarcı olarak firmamızdan hizmet almak için sadece aramanız yeterlidir. Nöbetçi anahtarcı ve nöbetçi çilingir hizmeti vermekteyiz.

Nöbetci Anahtarcı

Nöbetci Anahtarcı

Bir önceki yazımız olan Çilingir başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*