Gösteraç sistemlerinde firmamızdan bilgi alınız. Kullanım kolaylığı, şıklığı ve problemsiz çalışmasıyla gösteraç sisteminin faydalarını saymakla bitmez. Yapmış olduğumuz işler ve referanslarımızada bakabilirsiniz.

Gösteraç ve Göster Geç Sistemi

Gösteraç ve Göster Geç Sistemi

Bir önceki yazımız olan Göstergeç Sistemi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış

  1. Apartman giriş kapımıza kartlı göstergeç sistemi taktırmayı düşünüyoruz. Bu ürün ve ürünün montaj dahil fiyatı hakkında fiyat bilgisi alabilirmiyim

    • Eskişehir Anahtarcı

      Yasin bey Escan Göstergeç sistemleri kendi yerli üretimimiz olarak piyasaya sunulmuş olup garantili ürünlerdir. Çin malı ve muhatabınız olmayan ürünleri tercih etmemenizi öneririz. Ürün tüm Türkiye ye olduğu gibi Eskişehir‘e de firmamız tarafından satılmaktadır. Eskişehir’de ürünün kapınıza montaj dahil olarak fiyatını mail adresinize gönderdim. Belirteceğiniz kullanıcı sayısına göre kullanıcı kartı ve göstergeç kullanıcı anahtarı siparişi vererek cihazımızı sorunsuz kullanabilirsiniz. Ürün 12V AC ve DC ENERJİ İLE ÇALIŞMAKTA OLUP OKUYUCUYA CİHAZIN AMBALAJINDAN ÇIKAN CİHAZA AİT OLAN MASTER KART SAYESİNDE KULLANICI KART VE ANAHTARLARINI YÜKLEYEBİLİRSİNİZ. 2.000 KART VE ANAHTAR KAPASİTESİ VARDIR.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*