Hakkımızda

2000 li yılların başında meşhur 2000 krizine inat insana yatırım prensibini ilke edinmiş bir anlayış ile kurulan firmamız ilk başlarda Can Anahtar Çilingir hizmetleri adı altında eskişehir halkı için hizmet vermiş olup kendisini zaman içerisinde geliştirmiş, 2009 yılında da firmasının Marka Patentini alarak ismini Tescil ettirmiş ve  yeni ismiyle Escan Anahtar Güvenlik Sistemleri olarak yeni isim, yeni ürünler ve yeni hizmetler ile eskişehir genelinde Anahtarcılık ve Çilingirlik alanlarında profesyonel kaliteli hizmetlerini sürdürmüştür.

Halihazırda eskişehirde anahtarcı çilingir alanında başarılı geçmişiyle Eskişehir’in önde gelen firmaları arasında yer almakta ve hizmet sektöründe bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Bunun için bünyesinde çalışan elemanlarının tüm gerekli eğitim ve seminerler gibi alması gerekli olan tüm eğitimlerini aldırmış, M.E.B. onayı ile Çıraklık Eğitim Merkezlerinden alanında faaliyet göstermiş olduğu “Anahtarcılık ve Çilingirlik” alanlarındaki Ustalık belgeleri ve bu belgelerin en üst düzeyde olanı, Usta Ögretici belgelerini de alarak sınıfının en donanımlı ve profesyonel Anahtarcılık ve Çilingirlik hizmeti verebilecek kapasiteye ulaşmış olan elemanları ile eskişehir genelinde mobil servis araçları ile hizmet vermektedir.

Eskişehir Anahtarcı Escan Anahtar, hizmetlerinde her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak hizmet sunmakta ve bunun sonucunda da saygın markalar ile çalışarak bu markaların ürünleri ile eskişehirde hizmet vermektedir. Firmamız Elektronik ve mekanik kilitleme sistemlerinde Apartman giriş kapı kapama ve kilit sistemleri, kartlı geçiş göstergeç sistemleri, kumandalı kapı kilit sistemleri ile parmak izi ile açılan kapı kilit sistemlerinin satış ve servisliğini yapmaktadır. Çalışmış olduğumuz markalar ve servislikler ise

  • Desi alarm parmak izli geçiş sistemi – PİKS eskişehir servisi,
  • Tekay kapı kapama hidrolik sistemleri yetkili satış ve servisliği,
  • Escan Göstergeç bina girişi kartlı geçiş sistemi satış ve servisliği ile
  • Birçok markanın elektronik ve mekanik ürünlerinin satış montaj ve servisliğini yapmaktayız.

 

Firmamız otomasyon sistemleri uzaktan kumandalarının kopyalamasını yapmakta olup birçok markanın orjinal kumandalarını bulundurarak garaj kumandası, kepenk kumandası, bariyer kumandası, alarm kumandası, kayarkapı ve otomasyon kapı sistemlerinin kumanda yedeklemesini de yapmaktadır.

Bünyemizde çalışan usta personellerimiz hasarsız kapı açma işlemi için kilitli kapılarda maymuncuk ekipmanları ve özel olarak temin edilmiş olan malzemeler ile çalışmaktadır. Bünyemizde çalışan elemanlarımızın sicilleri temiz olup sabıka kaydı bulunmamaktadır…

Eskişehir Anahtar Hakkımızda