Eskişehir Batıkent Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı olarak şehrin her noktasına olduğu gibi Tepebaşı semtinin tüm mahalleleri ve başta Batıkent mahallesine de kapı açma servisi olarak hizmet veriyoruz. Kapıda kalanlar için özel olarak edindiğimiz maymuncukları kullanabilen usta çilingirlerimiz aracılığı ile hizmet veren firmamız, arasında anahtar unutulan ahşap ve çelik kapı kilitlerini açarak sizlere çilingir hizmeti vermektedir. Ev oto kasa çilingir gibi ustalı isteyen işlerde bizden yardım alabilirsiniz. Eskişehir çilingir anahtarcı firmamız içinde anahtar unutarak kapısını otomatik kilitlediğiniz araç kapılarını açarak sizlere oto çilingir hizmeti de vermektedir.

Eskişehir çilingir büyükdere servisimiz hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmetinizdedir. kapıda kalcağınız ve çilingir çağıracağınız saat belli olmadığından aşağıdaki telefonları cep telefonlarınıza mutlaka kaydediniz. Eskişehir batıkent çilingir telefon numarası olarak telefonlarımızı kaydediniz bir güz lazım olabilir.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çamlıca Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde Çamlıca Anahtarcı, Çamlıca Çilingir ve Çamlıca Kapı Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*