Eskişehirde immobilizer elektronik çipli oto anahtarlarınızın bilgisayar destekli makinalarımızla garantili çalışır şekilde yedeklerini anahtardan anahtar kopyalama metodu ile çogaltıyoruz. Peugeot immobilizer anahtar ihtiyacınızda firmamız sizlere yedek oto anahtarı çoğaltma kapı ve kontak anahtarı kopyalama hizmeti veriyor. Marka ve modele göre değişen oto anahtar ve immobilizer sistemleri araç modeline göre değiştiği için yaptırmak istediğiniz aracın anahtar marka ve modelini söyleyerek yedek elektronik anahtar fiyatını öğrenebilirsiniz. Peugeot araçların kumandasız aracı çalıştıran yedek anahtar modelleri için iletişime geçiniz.

Peugeot Yedek Anahtar

Peugeot İmmobilizer Anahtar

Peugeot İmmobilizer Anahtar

İmmobilizer oto anahtar sistemine sahip araçların yedek anahtar ihtiyacında işyerimiz siz araç sahipleri için elektronik yedek anahtar ihtiyacınızı karşılamaktadır. Bu araçlar içerisnde birçok marka ve model olduğu gibi peugeot yedek anahtar çıkartma ve peugeot çipli kontak anahtarlarıda yer almaktadır.

İmmobilizer yedek anahtarlar ise 2 sınıfa ayrılır.

1- Kumandalı immobilizer yedek oto anahtarları

2- Kumandasız (manuel) immobilizer yedek oto anahtarları

1- Kumandalı immobilizer yedek oto anahtarları nelerdir?

Araç üzerinde fabrikasyon olarak kumanda alıcısı ile araca tanıtılmış olan orjinal uzaktan kumandalı oto anahtarlarıdır. Bu kumandlı anahtarlar aracın marka ve modline göre kumandası ve anahtarı ayrı olan modeli, kumandası anahtar üzerinde olan modeli ve sustalı kumandalı oto anahtar modeli olarak 3 sınıfta yer alır. Bu araç anahtarlarının kumandaları orjinal fabrikasyon oldukları için farlı bir uyumlu kumanda ile kodlama yapmak imkansızdır. Bu kumandaların yedekleri araç üzerinden çoğu zaman bilgisayar ve cihaz bağlantısı ile araca tanıtılarak kodlanır. (Peugeot araçlarda kumanda kodlama işlemi araç şase numarasına göre kodlanır)

2- Kumandasız (manuel) immobilizer yedek oto anahtarları nelerdir?

Araç üretimi esnasında araca uyarlanan immobilizer anahtar mevcuttur fakat bu anahtarlarda immobilizer sistemi dışında uzaktan kumanda sistemi takılmamıştır. Buda yine marka ve modele göre değişmektedir. Bazı markalar kumandalı immobilizer anahtar ile aracı satışa sunmuşken yedek anahtarlarında kumanda olmayıp sadece aracı çalıştırması için immobilier konulmuştur. İmmobilizer takılmış oto anahtarları aracı açmak için kumanda yerine manuel olarak kilidi açar ve aracı çalıştırır.

Sizde yedek peugeot elektronik oto anahtarı kopyalatmak için firmamıza gelebilirsiniz. Peugeot (manuel) immobilizer anahtar ihtiyacınızda firmamız yedek oto anahtarı kopyalaması yapıyor. Araç marka ve modele göre değişen çip yazılımı ile değişen oto anahtar fiyatlarını işyerimize anahtarlarımızı getirip anahtar kopyalama makinalarımızdan okutarak fiyatları öğrenebilirsiniz.

Sonradan takılan kumandaların kopyalanması

İmmobilizerli manuel oto anahtarlarına sonradan kumanda tertibatı taktırılarak kumandalı olarak araç anahtarlarını kullanmak mümkündür. Biz ise araçlara takılan bu uzaktan kumandaların yedeklerinide kopyalayabilmekteyiz. Yedek kumandalarınızı anahtar ile birşeltirerek sustalı kumandalı anahtar haline getirebiliyoruz. Kumanda ve anahtar ile gelerek hem immobilizer oto anahtarınızın yedeğini kopyalatabilir hemde kumandanızın kopyasını çıkartırabilirsiniz.

Peugeot Anahtar Kabı

Peugeot Anahtar Kabı

Peugeot Anahtar Kabı

Peugeot araçların anahtar kapları kumandalı ve sustalı anahtar modelleri çoğu zaman tuş basma kısmından arıza yapmaktadır. Kumanda tuşu koparak basma lastikleri yırtılan peugeot araç anahtarları işyerimizde yeni anahtar kapları ile değişim yapılarak yenilenmektedir. Resimde görülen peugeot kumandalı anahtar ve sustalı kumandalı anahtarlar için kap değişimi yaparak peugeot anahtar kabı problemlerinizi gideriyoruz.

Kumanda kartı üzerinde bulunan basma switch’lerin tamiri lehimlenmesi ve kumanda problemlerinizde hizmetinizdeyiz.

Peugeot Anahtar Pili Değiştirme

Uzaktan kumandalı oto anahtarlarında kuanda pili değişitirme ve pil değişimi sonrası silinene oto kumandalarını tekrar araca tanıtma işlemleri firmamız tarafından yapılmaktadır. Peugeot kumandalı anahtar pili değiştirme işleminde ise araç kumandasında var olan pillerin aynısı ile değişim yapılarak uzaktan açmayan ve kapatmayan kumandalarınız daha kullanışlı ve randımanlı hale gelir. Kumanda pil değişiminde dikkat edilmesi gerekenlere uyulması halinde problem görülmediği ama bu durumların dışında sıkıntı yaşanabileceğini hatırlatmak isteriz.

Peugeot yedek immobilizer anahtar kopyalama, peugeot kontak anahtarı çoğaltma, kumandalı peugeot anahtar kabı değişimi ve kumanda tamiri ihtiyacınızda uğrayınız. Kumanda pil değişimi için kumandanız ile gelerek anahtar pilinizi değştirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan FORD İMMOBİLİZER ÇİPLİ OTO ANAHTARI başlıklı makalemizde Ford Anahtar Kabı Değişimi, Ford Anahtar Kasası Değiştirme ve Ford İmmobilizer Anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*