Resimdeki ürün tek ve çift kanatlı cam kapılar için olup köşe kilidi+silindir+karşılık seti olarak firmamızda satışı ve montajı yapılmaktadır. Son dönemlerde alışveriş merkezleri ve birçok alandaki işyerlerinde cam kapı modeline geçilmiş olup bu kapılarda da resimdeki modeldeki cam kapı kilitleri kullanılmaktadır. Zamanla bu kilitler arızalabilmekde yada işcilerin işi bırakması gibi durumlarda işyeri sahipleri bu kilitlerin anahtarlarını değiştirmek istemektedirler. Bu gibi durumlarda yada kilit arızasında bizleri arayarak cam kapılar için kilit montajı veya cam kapı anahtar değişmi talebinde bulunabilirsiniz. 

Firmamız eskişehir genelinde hizmet vermekte olup ahşap kapı açma, çelik kapı açma ve cam kapı kilidi açma gibi çilingirlik hizmetlerini vermektedir. Eskişehirde bizden anahtarcı çilingir talebinde bulunman için iletişim numaralarımızda aramanız yaterlidir. Birçok kilit markasını ürünleri ile ahşap kapılara, çelik kapılara ve işyerlerindeki cam kapılar için kilit çeşitlerimiz vardır. Cam kapı kilit çeşitleri eskişehir’de ESCAN ANAHTAR ÇİLİNGİR’de

Kapı Kilidi

Bir önceki yazımız olan Amerikan Kapı Topuzlu Kilit başlıklı makalemizde amerikan kapı kilidi, amerikan kapı kilit çeşitleri ve amerikan kapı kilitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 4 yorum yapılmış