Genellikle bina giriş kapılarında tercih edilen bu sistem kilitler eski zincirli model olan kapı kilitlerinin yerini almış ve diğer zincirli kilitlere nazaran daha kullanışlı ve az arıza çıkartacak şekilde ayarlanarak kullanıcıların hizmetine sunulmuştur. Günümüzde artık hemen hemen birçok apartman ve bina giriş kapıları içeriden düğmeli olarak basıldığında açılabilen, yukarıdan dairelerden de yine zil butonu ile açılabilen bu elektrikli kapı kilitleri artık birçok binada kullanılmaktadır. Apartman girişlerinde kullanım kolaylığı ve estetigi ile anahtar ve kart okutmalı olarak elektrikli otomat kilit çeşitleri escan anahtar kilit & çilingir hizmetlerin’de

Bina girişlerine takılan bu sistemler marka ve modele göre değişik fiyatlardadır. Bu tarz kapı kilitleri diğer model klasik tip olan kilitlere nazaran montajı daha hassas olup montajında ustalık istemektedir. Bu kilitlere daha sonradan göstergeç sistemi kartlı geçiş üniteleride monte olabilmekte olup bina kapılarınız için elektrikli kapı kilidi, göstergeç kartlı geçiş sistemi ve kapı itici hidrolik kapı yayları için iletişime geçerek bizlerden bu konuda hizmet alabilirsiniz. Eskişehirde anahtarcı anahtar kilit çilingir işlerinizde firmamızı arayınız, mobil araçlarımız ile eskişehirin tüm bölgesine hizmetimiz vardır.

Elektrikli Kilit

 

Bir önceki yazımız olan Çelik ve Tahta Kapı Kilitleri başlıklı makalemizde ahşap kapı kilitleri, çelik kapı kilitleri ve eskişehir anahtarcı kilit hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 4 yorum yapılmış