Elektrikli otomat kilitler, eski sistem kullanılan arkadan zincirli kablolu ve dil kısmını elimiz ile çekerek apartmanlardan dışarı çıktığımız kilitlerin gelişmiş hali olarak bizlere sunulmuştur. Biz anahtarcı çilingirler ise artık eski düzen kapı kilitlerini bu yeni otomat kilit sistemleri ile değiştirerek bina kapılarındaki o kalabalık ve çirkin görüntüleri ortadan kaldırıyoruz.

Otomat kapı kilitleri zincirli otomatların yaptığı işi içerisindeki otomat sayesinde gördüğü için bu kilitlerin montajı sonrasında kapı arkasında sarkan zincir ve kablo bağlantıları görülmez. Hem daha kullanışlı ve daha az hata ve sorun çıkartan bir kilide sahip olmuş olursunuz hemde kullanım kolaylığı yaşarsınız.

Elektrikli Otomatik Kapı Kilidi

Elektrikli Otomatik Kapı Kilidi

Yeni tip apartman kapı kilidi dediğimiz bu otomat kilit çeşitleri birçok markada piyasada kullanılmaktadır. Otomat kilitlerinin en çok kullanılan modelleri kale otomat kilit, otomatsan otomat kilit, tekay otomat kilit, daf otomat kilit.. ibi bilinene kilit markalarının ürünleridir. Bu ürünlerin hepsi bünyemizde bulunup satş ve montajını yapmaktayız.

Apartman girişlerinde kullanım kolaylığı ve estetigi ile anahtar ve kart okutmalı olarak elektrikli otomat kilit çeşitleri ile anahtarsız geçiş sağlayan kartlı otomat kilit ve göstergeçler ile hizmet veriyoruz.

Bir önceki yazımız olan AMERİKAN KAPI TOPUZLU KİLİT başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*