Eskişehir Çankaya Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Çilingir olarak firmamız 20 yılı aşkın bir süredir babadan oğul’a geçen iş yerinde sizlere kapı açma kilit değiştirme hizmeti vermektedir. Çankaya mahallesinde ev oto kasa çilingir işlerinizde firmamızı arayarak hizmet alabilirsiniz. Firmamız uzun zamandan beri Odunpazarı Atatürk Bulvarındaki iş yerinden tüm Tepebaşı ve Odunpazarı ilçelerinin mahallelerine yani Çankaya mahallesi başta olarak tüm mahallelere kapı açma servisi olarak hizmet vermektedir.

Eskişehir anahtarcı çankaya servisimiz motorlu çilingir ustalarından oluşmakta olup vereceğiniz adrese 15-20 dakika arasında ulaşarak hizmet verebilecek kapasitede çalışmaktadır. Çankaya mahallesi göçmen blokları ve obalarda çilingir işlerinizde aramanız ve ustalarımıza adresinizi yazdırarak usta talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Yeni taşındığınız yada arıza yaptığından dolayı açamadığınız anahtar veya kilitleri değiştirerek anahtar ve kilit değişimi konularında sizlere hizmet veriyoruz.

Bizlere Çankaya çilingir anahtarcı servisi telefon numaralarından ulaşabilir ve hizmet alabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize mutlaka kaydediniz lazım olabilir.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Emek Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde Emek Anahtarcı, Emek Çilingir ve Emek Kapı Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*