Eskişehir çilingir numaralarını bir yere muhakkak not edin ve cep telefonlarınıza kaydedin. Çünkü ne zaman ve nerede kapıda kalacağınız belli olmaz. Anahtarlarınız ne zaman kaybolacak, siz evin içindeyken ne zaman odada kilitli kalacaksınız, ne zaman kapı kilidiniz arıza yapacak ve sizi içeride yada dışarıda bırakacak hiç belli değildir. Bu yüzden resimde yer alan Eskişehir Çilingir Nosu size birgün lazım olabilir.Eskişehirde uzun yıllardan beri anahtar ve kilit alanında hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ev kapı kilitlerini açma, Otomobil kapısı ve kilitlerin açma, Para kasası kilidi açma ve bu kilitlere yedek anahtar oluşturma hizmetimiz devam etmektedir.

Çalışan elemanlarımızda aradığımız şartların başında sabıka kayıtlarının temiz olması ve ustalık belgesi şartı koşmaktayız. Bünyemizde çalışan ustalarımızın sabıka kayıtları temiz ve herbiri ustalık ve usta eğiticilik belgelerine sahiptir.

Eskişehir Çilingir

Çilingir hizmetleri alabilmeniz için kapıda kalmanız yeterli değildir. Bize ulaşmanız halinde çilingir hizmetleri dışında anahtar ve kilit alanlarında da hizmet alabilirsiniz. Garaj ve bariyerlarde kullanılan uzaktan kumandaların kopyalanması ve hırsıza karşı kilit sistemleri alarm ve kapı kilit koruma parçalarımız ile kapı ve kilit güvenliğinizide alıyoruz. Hem elektronik hemde mekanik kilitleme sistemlerine ulaşabileceğiniz firmamız bir telefon kadar yakınınızda!

Çilingir Numarası

Çilingir Numarası

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı Dede - Eskisehiranahtar.Net başlıklı makalemizde ÇİLİNGİR HİZMETİLERİ, eskişehir anahtarcı ve eskişehir çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*