Eskişehir Hacı Seyit Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı olarak firmamız kapıda kalanlar için usta çilingirleri ile sizlere hizmet vermekte olup anahtar kaybolduğunda yada anahtar kapıyı açmadığında bizlere ulaşarak kapı açtırabilir, arızalanan anahtar ve kapı kilitlerini de değiştirebilirsiniz. Eskişehir anahtarcı çilingir olarak firmamız tüm merkeze bağlı Odunpazarı ve Tepebaşı semtlerindeki mahallelerde hizmet verebilecek kapasitede çalışmaktadır. Bu nedenle size yada bir komşunuza çilingir lazım olabileceğini unutmayarak telefonlarımızı rehberinize mutlaka kaydediniz.

Eskişehir çilingir hacı seyit mahallesi servisimiz hafta içi ve hafta sonu da hizmet vermektedir. Kapıda kalacağınız zaman veya kapı kilidinizin arıza yapacağı zaman hiç belli değildir. Bu gibi durumlarda bizlere ulaştığınız taktirde ustalarımız sizlere en yakın çilingir anahtarcı ustasını adresinize yönlendirerek maymuncuk kullanarak kapı kilidinizi açar.

Tüm anahtarcı çilingir işlerinizde firmamızdan hizmet almak için bizi aşağıdaki hacı seyit mahallesi çilingir telefon numarası üzerinden arayabilirsiniz.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Hacıalibey Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde Anahtarcı Eskişehir, Çilingir Eskişehir ve Eskişehir Çilingir Hacıalibey hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*