Honda araçlarda kullanılan sallama anahtarlı kumandalar artık sustalı anahtar olarak yedeklenmekde ve anahtar ile kumanda birleştirilerek sustalı anahtar olarak çoğaltılabilmektedir. Resimdede görmüş olduğunuz gibi honda anahtarı ve kumandası sustalı anahtar modelleri ile yedeklenmekde ve aracınız için kumandalı anahtar oluşturulmaktadır. Araç anahtarınız ile gelmeniz ve oto anahtar çip kodu ve kumanda frekans kodlarına göre honda yedek sustalı anahtar fiyatı ögrenebilirsiniz. Yedek kumandalı anahtar ihtiyacınızda tüm çalışan kumanda ve anatarlarınız ile gelerek aracınıza yeni anahtarınızı sustalı honda anahtarı olarak çoğalttırabilirsiniz. Kullanımından sıkıldığınız honda city kumandalı anahtar, honda accort kumandalı anahtar, honda civic sallama kumandalı anahtar ve honda crv jeep kumandalı anahtarlarını sustalı kumandalı anahtar olarak yedekleyerek yeni yedek anahtar oluşturuyoruz

Oto anahtarlarında ve kumandalarında oluşan kap yıpranması, buton kopması ve kumanda lastiği aşınması ve kumandaların çalışmaması gibi sıkıntıları gidermekteyiz. Oto anahtar kumanda kaplarını yenileyerek kumandalarınızı daha kullanışlı ve şık olarak hazırlamakda ve pili bitmiş olan araç anahtarları için kumanda pil değişimi ve oto anahtar mekanik ve elektronik olarak yedeklemesini yapmaktayız. Sizde resimdeki sallama honda kumandalarınızı sustalı olarak yedekletebilir ve yeni anahtarınıza sahip olabilirsiniz. İletişime geçerek yada firmamıza ugrayarak ürünleri inceleyebilir ve fiyat hakkında bilgi alabilirsiniz. Araçlar üretildiği yıla ve markaya göre değişlik göstermekte olup anahtar ve kumanda özellikleri birbirinden farklıdır. Buna göre anahtarınız ile gelerek net bir bilgi almanız için makinalarımıza anahtar ve kumandalarınızı okutmamız gereklidir. Honda sustalı anahtar yedeği için bilgi alabilirsiniz.

 

Honda Sustalı Anahtar

Honda Sustalı Anahtar

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Kumanda Kasası başlıklı makalemizde kumanda kabı, kumanda kasası ve kumandalı anahtar değişimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 8 yorum yapılmış