Eskişehir Işıklar Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı olarak biz gece ve gündüz sizlere hizmet vermek için çalışmakta olup bizlerden hizmet alma için telefonlarımızdan ulaşmanız durumunda ustalarımız adresinize araçları yardımı ile gelerek sizlerin anahtarcı çilingir işlerinizde ustalarımız sayesinde sizlere hizmet verecektir. Alanınzda yetişmiş birer usta olan firma çalışanlarımız sizlerden gelecek olan telefonlara göre yola çıar ve sizlere en kısa sürede ulaşmak ve hizmet vermek için çalışmaktadır. Bu yüzden Eskişehir trafiğinde motorize çilingir araçları ile ulaşım sağlamaktadır.

Eskişehir çilingir ışıklar servisi olan firmamız baba mesleğini başta Işıklar mahallesi olarak Tepebaşı ve Odunpazarı semtlerindeki tüm mahallelerde de sürdürmektedir. Kapıda kaldığınızda anahtarınızı kaybettiğinizde yada kilit içerisinde anahtar kırıldığında ışıklar mahallesinde anahtarcı ihtiyacınızda iş yerimizi arayarak ustalarımıza telefonda sorununuzu bildirerek adresinize usta talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamıza ulaşabileceğiniz aşağıdaki telefon numaralarını ise cep telefon rehberinize ışıklar mahallesi çilingir numarası olarak mutlaka kaydediniz bir gün lazım olabilir.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir İhsaniye Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde çilingir, Eskişehir Çilingir İhsaniye ve Eskişehir İhsanite Mahallesi Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*