Eskişehir Osmangazi Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Çilingir olarak Tepebaşı ve Odunpazarı semtlerinde başta Osmangazi mahallesine kapı açma kilit değiştirme hizmetleri veriyoruz. Tüm semt ve mahallelerde hizmet verebilecek kapasitede çalışan firmamız motorlu çilingirleri ile sizlerin hizmetinizdedir. Osmangazi mahallesi civarı Orhangazi, Ertuğrulgazi, Vişnelik, Sümer ve Osmangazi mahallelerinde ihtiyacınız olan kilit değişimi için bizlerden yardım alabilirsiniz. Firma çalışanlarımız alanında yetişmiş birer usta olup 20 yılı aşkın bir süredir Atatürk Bulvarındaki iş yerinden Baba mesleğini sürdürmektedir.

Eskişehir Çilingir Osmangazi servisi olarak hafta içi ve hafta sonu da hizmetinizdeyiz. Verilen adrese motorlu çilingirlerimiz ile ulaşarak ihtiyacınızda sizlere kapı açma ev iş yeri kapısı açma çilingir hizmeti amerikan oda kapı kilidi açma ve ofis çilingir gibi işlerinizde maymuncuk ile kilit açma hizmeti veriyoruz. Araç anahtarınız içinde kalarak kapılar kilitlendiyse yada para kasanızın şifresini unuttuysanız bizi çilingir işlerinizin çözümü için arayıp hizmet alabilirsiniz.

Sizde Osmangazi mahallesinde veya civar mahallelerde kapalı kaldığınızda bizi aşağıda bulunan firma iletişim numaraları üzerinden arayarak hizmet firmamıza ulaşabilirsiniz. Osmangazi mahallesi çilingir anahtarcı telefon numarasını cep telefonlarınıza mutlaka kaydediniz bir gün lazım olabilir.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Alanönü Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde alanönü anahtarcı, Alanönü Çilingir ve Alanönü Çilingir Eskişehir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*