Eskişehir Sümer Mahallesi Çilingir servisimiz Atatürk Bulvarı’ndaki iş yerinden tüm Sümer mahallesine kapı açma kilit değiştirme ev oto kasa çilingir hizmeti vermektedir. Sümer mahallesinin yeni imara giren Kızılyer mevkiinde yapılan binalar için sizlere kapı hidroliği takılması, anahtar kilit değişimi ve yapılacak olan yeni çarşı alış veriş merkezlerinin kapı kumanda sistemleri yine firmamız tarafından yapılmaktadır. Sümer mahallesinin Osmangazi Üniversitesi Karşısındaki yeni imara giren bölgedeki konutlar olsun yada mevcut Sümer mahallesi olsun tüm bu mahalle sakinlerinin anahtar kilit işleri Atatürk bulvarındaki iş yerimizden karşılanmaktadır. Ustalarımız vereceğiniz adrese gelerek yeni taşındığınız evin anahtar kilit sistemlerini değiştirebilmekte ve kapıda kaldığınızda sizlere sümer anahtarcı çilingir hizmetlerini sunmaktan gurur duyar.

Eskişehir sümer mahallesi çilingir servisimiz sizlere en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan anahtarcı hizmetlerini sizlere sağlar. Sizde kapıda kaldığınızda ev ofis ve oda kapısı kilitlerini açtırmak istediğinizde firmamız bu konuda sizlere usta elemanları vasıtasıyla hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmet verebilecek kapasitede çalışmaktadır. Anahtarcı çilingir hizmetlerimizden veya iş yerinde yapmış olduğumuz mekanik ve elektronik oto anahtarları ve uzaktan kapı kumandalarının temini için iş yerimize uğrayarak ürünlerimizi inceleyerek bilgi alabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize mutlaka kaydediniz lazım olabilir. Numaralarımızı sümer mahallesi çilingir anahtarcı telefon numarası olarak kaydederseniz seviniriz.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Vişnelik Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde eskişehir çilingir, Eskişehir Vişnelik Çilingir ve Eskişehir Vişnelik Mahallesi Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*