Eskişehir acil çilingir ihtiyaç duyduğunuz her an firmamız usta personelleri ile sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır. Acil çilingir hizmeti verebilmek adına motorize ekip kurmuş ve en kısa sürede vereceğiniz adreslere gelebilmek için elemanlarımız yetiştirilmiştir. Sizde eğer kapıda kaldıysanız, kapı kilidinizi değiştirmek istiyorsanız yada oto çilingir ihtiyacı almanız gerekiyorsa ve aceleniz varsa bizi arayarak hizmet alabilirsiniz.

Hizmet verdiğimzi mahalleler Eskişehir geneli olup en uzak mahallelere ulaşma süremiz 30dk yı geçmezken şehir merkezinde bulunan ve Tepebaşı, Odunpazarı ilçelerinin mahallelerine hizmet süremiz 15 ila 20 dk arasıdadır. Yakın mahallelerimize ise 10 dakikada kapı açma hizmeti veriyoruz. Acil çilingirlik için 2 adet motorize çilingir ustamız sizlerin vereceği adresleri beklemektedir.Günümüzde usta çilingir bulmak zorlaşmışken bizden bu konuda çekinmeden usta çilingirlik hizmeti alabilirsiniz. Ev kapısı açma çelik kapı kilidi açma otomobili kapı kilidi açma ve para kasası çilingir ihtiyacınızda usta çilingirlerimiz sizlere hizmet vermeye hazır. Çilingir ekibimizde yer alan tüm çalışanlarımız usta çilingir belgesine sahiptir.

Eskişehir Çilingir Hizmetlerinde bir ilki daha gerçekleştriren firmamız tüm çalışanlarında hem ustalık belgesi hemde usta ögreticili belgelerini almıştır. Gerekli kurslar ve eğitimlere giderek günden güne kendilerinide geliştirmektedirler.

Eskişehir acil çilingir anahatrcı hizmetleri, acil kapı açma servisi ve gecede açık çilingir hizmeti anahtar kilit değiştirme servisimiz hizmetinizde…

Eskişehir Acil Çilingir

Eskişehir Acil Çilingir

Bir önceki yazımız olan ÇİLİNGİR ESKİŞEHİR başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*