Anahtarlar cebimizde, çantamızda kalabalık ve gürültülü bir grup metal olarak bizi hep rahatsız etmiştir. Kimi zaman cebimizi delerek düşmüş, kimizaman da anahtarlıklarınız anahtarlarınızı taşıyamaz hale gelip kopmuş ve hiç hoş olmayan bir anahtarlık grubunuz oluşmuş olabilir. Eğer sizde hala anahtarlarınızı eski sistem taşıması zor olan anahtarlıklar ile bu anahtarların kullanımında sıkıntı yaşıyorsanız sıkıntılarınızı giderebilmek için ya kapı kilitlerinizde anahtarsız sisteme, yani parmak izi ile açılan kapı olarak kullanmanız yada Artık bunlara bir son vermek için SLOT ANAHTARI tercih etmelisiniz.

Slot anahtarlık kişilerin anahtarlarını bir yere muhafaza ederek kızaklı kanalları içerisinde yuvaya girip çıkmasını ve renkli anahtarları ile anahtarınızı seçerek hangi kapıyı açmak isterseniz o anahtarı kızagından çıkartarak kapı kilidinizi rahatlık ile açmanızı sağlamaktadır. Slot anahtarlık modelleri 3 anahtarlı ve 4 anahtarlı olarak 2 şekilde dizayn edilmiş olup üst kilidinizde eğer uzun çivi anahtar kullanıyorsanız slot 3 lü fiam anahtar modelini kullanabilir, Eğer tüm anahtarlarınız yale tip ve bilyalı tip kısa anahtarlardan ise bunda da slot 4 lü anahtarlık modelini kullanarak anahtarlarınızı artık daha şık ve kullanışlı olarak kullanabilmeniz mümkündür. Slot anahtarlık modelleri, renkleri ve slot anahtar yaptırmak için firmamıza ugrayınız.

Slot Anahtarlık

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı Çavlum başlıklı makalemizde çavlum anahtarcı, çavlum çilingir ve eskişehir anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış