Eskişehir çilingir olarak firmamız 20 yıl aşkın bir süredir babadan oğul’a geçen iş yerinde Eskişehir halkının Anahtar Kilit Çilingir ihtiyacını karşılamak için çalışmakta olup firmamız iş yerinde anahtar ve kilit satışı hizmeti vermekte, talep doğrultusunda bu ürünlerin montaj hizmetini de vermektedir. Alanında uzman olan yetişmiş personellerimiz ile iç ve dış saha olarak 2 ayrı görevimiz vardır. Dış sahada gelen telefonlara göre verilen adrese çilingir hizmeti arızalı olan anahtar ve kilit değişme hizmetleri gibi çilingirlik hizmeti verilirken, iç saha görevimizde ise bir çok elektronik ve mekanik anahtar ve kilit sistemlerinin satış hizmeti verilmektedir. Biz eskişehir çilingir olarak hafta içi ve hafta sonu sizlere kapı ve kilit üzerine olan tüm hizmetleri vermek için çalışmaktayız. Hedefimiz Eskişehir’de müşterilerimizin sorunlarını en kısa sürede en uygun maliyetler ile çözmek tir.

Kilitli kalan bir yerin yani anahtar ve kilit sistemi ile çalışan tüm alanların kapı ve kilit sorunlarında firmamız Eskişehir’deki yaygın çilingir servis ağı ile merkeze bağlı tüm semt ve mahallelerde hizmetinizdedir. Firmamız Tepebaşı ve Odunpazarı semtlerinde anahtar ve kilit işlerinizde ustaları aracılığı ile sorunlarınıza çözümler üretmektedir. Sizlerden gelecek olan telefonlara göre vereceğiniz adrese servis araçlarımız ile yola çıkan ustalarımız gerekli olan tamirat işlemini yaparak kapınızın aynı anahtar ile yada değiştirilmiş bir anahtar yardımı ile açılmasını sağlar. Bu sayede sizde ev veya iş yerinize rahatlıkla girebilirsiniz. Tüm bu ve buna benzer anahtarcı çilingir işlerine ulaşmak için bizi aşağıdaki firma telefonlarımızdan arayarak ustalarımıza adresinizi yazdırarak usta talebinde bulunabilirsiniz.

Eskişehir Çilingir Numaraları

05059335956 – 02222206332 – 05422531649

Eskişehir Çilingir Anahtarcı firmamızın Tescilli Ticari Markası dır.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Çilingir Telefonları başlıklı makalemizde eskişehir çilingir numarası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*