Eskişehir Büyükdere Mahallesi Çilingir olarak sizlere hafta içi olduğu gibi hafta sonu da kapı açma çilingir hizmetleri vermek için çalışıyoruz. Bu hizmetlerimiz baba mesleği olmakla birlikte 20 yılı aşkın bir süredir büyükdere mahallesi ve civar mahallelerde sürdmektedir. Yıldıztepe, güntepe, göztepe ve büyükdere mahallelerinde bizden hizmet almak için yapmanız gereken aşağıdaki telefon numaralarından firmamıza ulaşmak olacaktır. Vereceğiniz adrese ustalarımız servis araçlarımız ve motorlu çilingir ekibimiz ile en kısa sürede ulaşarak ihtiyacınız olan anahtar ve kilit hizmetini sizlere sunar.

Senelerin bilgi birikimi ile ve özel olarak edindiğimiz kapı açma maymuncuk sistemleri ile ahşap ve çelik kapıların açılması hizmetini sizlere sunuyoruz. Bunların yanı sıra firmamız ev çilingir otomobil kapısı açma oto çilingir ve çelik para kasası çilingir işlerinizde de hizmetinizdedir.

Firmamıza ulaşabileceğiniz telefon numaralarını rehberinize mutlaka kaydediniz bir gün lazım olabilir unutmayınız.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Büyükdere Çilingir Anahtarcı Anahtar Kilit Servisi firmamızın Tescilli Ticari Markası dır

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Anahtarcı Çilingirler başlıklı makalemizde Anahtarcı Eskişehir, Çilingir Eskişehir ve eskişehir anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*