Cam kapı kilidi dışarıdan (barel) anahtar içeriden mandalla kilitlemeli imkanı sunan ve en çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan cam kapı kilididir. Çift kanatlı veya tek kanatlı kapılarda bir paçanın sabir kanada cama monta edilmesi ile ve diğer parmanın yani kilit mekanizmasınında diğer kapıya takılması sureti ile cam kapıyı muhafaza altına alır. Cam kapıların en çok tercih edilen kapı kilidi alt kısım yerine orta kısma kapıya ikinci bir kilit olarak takılmaktadır. Bu kilitlerin dışarıdan bağımsız olarak çalışan ve içeriden mandal ile kilitlenen modelleride bulunur. Tüm cam kapı kilitleri, cam kapı emniyet kilit ve asma kilit aparatları ile cam kapılarda kullanılan köşe kilitleri için işyerimize ugrayınız yada iletişime geçiniz.

Eskişehirde cam kapı kilit sistemi ihtiyacınızda ilave güvenlik ve koruma için yeni nesil kapı kilit sistemlerimizi kullanabilirsiniz. Cam kapı kilitleri ve noray kapı kilidi, kale kapı kilitleri ve tri-circle cam kapı kilitleri çeşitleri ile hizmetinizdeyiz.

İçten Kilitlemeli Cam Kapı Kilidi

İçten Kilitlemeli Cam Kapı Kilidi

Bir önceki yazımız olan Kilit Koruma Sistemleri başlıklı makalemizde Çelik Kapı Kilit Koruyucu, Hırsıza Karşı Kilit Sistemi ve Hırsıza Kilit Olmaz mı OLUR!!! hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*