Eskişehir garaj kumandası ihtiyacınızda, firmamız garaj kumandası, oto kumandası, kepenk kumandaları ve bariyer kumandası çoğaltma işleri yapmaktadır. Firmamızın ürün çeşitlerini görünüz. İstenilen sayı kadar kumanda yedekleme ve çoğaltma yapıyoruz. Otomasyon sistemlerinde kullanılan bu özel kumandalar çoğu zaman bayi kodlu ve rolink kod özelliği sayesinde diğer markalar ve basit kumandalar ve akıllı kumandalar sayesinde kopyalanamaz. Bu kumandaların çoğu ithal olup yazılımları sadece kendi firma kumandalarını destekler.

Garaj Kumandası

Garaj Kumandası Çoğaltma

Garaj Kumandası Kopyalama

Garaj Kumandaları alıcı üniteye bağlı olarak çalışır. X marka garaj kapınız olmasına rağmen burada kullanılan uzaktan kumanda Y marka olabilir. Bu X ve Y markalarının kendi arasında özelliği ve yazılımıda farklı olabilir. Ama alıcı ne marka ise kumandalarda o marka bir orjinal yazılımlı kumanda kullanılarak kopyalanması gerekir. Kumanda kopyalama işinden anlamayanlar bazı akıllı kumandalar ile rolink kodlu garaj kumandalarını müşteriye kodlar verir. Kumanda 1 sefere mahsus çalışır ama birdaha çalışmaz. Bunun sebebi rolink kod (Atlamalı Kod) özelliğinin aktif olmasından kaynaklanır. Atlamalı kod’a sahip olaz özel garaj kapısı kumandalarını kopyalamak için işyerimizden hizmet alabilirsiniz.

Özel Garaj Kapı Kumandası Nasıl Kopyalanır

Özel kumanda diye bilinen rolink kod özelliğine sahip garaj kapı kumandalarını kopyalama işlemi orjinal aynı yazılama sahip kumanda ile garaj kapısının başında alıcı karta kumanda bilgilerinin aktarılması ile garaj kumandası kopyalanmış olur. Kumandalarda var olaz bayi yazılımları alıcının hafızasıva yüklenmediği taktirde kumanda garaj kapısını açıp kapatmaz. Özel rolink kod yazılımlı bu kumandalar diğer basit kumandalar yardımı ile kafa kafaya kodlama veya kumanda kodlama cihazları ile kodlama yapılsada çalışmaz.

Garaj Kumanda Modelleri

Garaj Kumandası

Garaj Kumandası Modelleri

Garaj kumandalarının en çok kullanılan modelleri özel kodlu yazılıma sahip modellerdir. Bunun sebebi herkez tarafından kolayca kodlanamaması ve garaj başında kodlanmasından dolayı sizlerin izni olmadan yapılamaması sebebi ile güvenlik açısından tercih edilmiş ve edilmektedir. Başlıca garaj kapısı kumanda modelleri şöyledir;

Bft Garaj Kapı Kumandası

Nice Garaj Kapı Kumandası

Nees Garaj Kapı Kumandası

Ditec Garaj Kapı Kumandası

Mosel Garaj Kapı Kumandası

Remco Garaj Kapı Kumandası

Elero Garaj Kapı Kumandası

Scorpion Garaj Kapı Kumandası

Cuppon Kumanda, Desi Kumanda, Almatic Kumanda, Ditec Kumanda, Nice Kumanda, Tarantula Kumanda,  Beninca Kumanda, Seav Kumanda, Genius Kumanda, Kontal Kumanda… gibi bu özel garaj kapısı kumandaları başta gelir.

Garaj Kumandası Fiyatları

Garaj kapı kumandası fiyatları 3 ayrı şekilde adlandırılır. 1- Kumandanın Ücreti 2- Özel kumandaları yerinde alıcıya tanıtma servis ücreti 3- Hem kodlama servis ücreti hemde kumanda ücretleri’dir.

Özel Garaj Kapı Kumandalarının Ücreti – Fiyatları:

1 – Başka kumandalar ile kodlanmaması için sağla yazılımlarla desteklenen bu özel garak kumandaları genellikle ithal ürün sınıfında yer almaktadır. İthal olarak gelen bu kumandaların fiyatları Euro ve Dolar kuru üzerinden ülkeye giriş yapar ve fiyatları ortalama olarak 35 ila 70 tl arasında değişir.(Marka ve model belirterek net fiyatı alınız.)

2- Alıcı Üzerinden Kumanda Kopyalama Ücreti gidilecek olan garaj kapısı, kepenk kapısı, kollu bariyer, otopark kapıları otomatik bahçe kapı alıcısının nerede ve hangi mahallede olduğuna göre değişir. Bu mahalleye garaj alıcı kartının yanına gidip alıcıdan kumanda yükleme yapılması için kumanda kopyalama servis ücreti telep edilir. (Eskişehir içi ortalama 20 ila 25 tl arasıdır. )

3- Rolink kodlu garaj kumandasının ücreti ve kodlama için alıcı başına gidip kumanda kodlaması sonunda alınan servis ücretidir. Bunu malzeme ücreti + servis ücreti olarak nitelendirebiliriz. (Yukarıda yazılan 1. ve 2. maddeleri içerir)

Uzaktan Kumanda Kopyalama ve Kumanda Satışı

Markası ne olursa olsun yerli veya yabancı menşeli özel yazılımlı rolink kod yada sabit kodlu Garaj Bariyer Kepenk Otomatik kapı Otomasyon sistemleri Alarm kumandası Oto kumandaları yedeği ihtiyacınızda firmamıza gelerek kumandanızın özelliğine göre yedek kumanda kopyalatabilir yada kumanda satın alabilirsiniz. Birçok kumanda çeşidi ile hizmet veriyoruz, 315Mhz ve sabit 433.92 Mhz kumandalar ve ayarlı akıllı kumanda çeşitlerimiz vardır. İhtiyaçlarınızda firmamız ile iletişime geçiniz, toptan satış yapıyoruz.

Garaj Kumanda Pili Değiştirme

Garaj kumandalarında kullanılan uzaktan kumanda pil çeşitlerimiz ile pil değişimi yapıyoruz. Garaj kumanda pilleri kumandanın özelliğine göre değişik kodlarda ve voltajda kullanılır. İçerisinde ne markada kod’da pil varsa değişim yapılacak olan pilinde aynı özellikte ve voltajda olması gerekir. En çok kullanılan garaj kumanda pilleri 23AE 12V ve 27A 12V dur. Bunların dışında düğme pil denilen kumanda pilleride garaj kumandalarında kullanılır. Düğme piller ise CR1616 – CR1620 – CR2016 – CR2025 – CR2032 3Volt pil grupları arasında yerini alır.  Uzaktan kumanda pili ihtiyacınızda ve pil değişimi için işyerimize uğrayınız.

Uzaktan Kumanda Pilleri

Kumanda Pili

 

Oto Kumanda Pil Değiştirme

Oto Kumanda Pil Değiştirme

 

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Kepenk Kumandası Çoğaltma başlıklı makalemizde BARİYER KUMANDASI, ESKİŞEHİR KEPENK KUMANDALARI ve eskişehir uzaktan kumanda hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*