Hırsız Kilidi Eskişehirde Escan Anahtar Kilit & Güvenlik Sistemleri güvencesiyle hizmetinizdedir. Hırsızın açamadığı kilit sistemi escan prokilit sistemlerini eskişehirde satış ve montajını yapmaktayız. Kapı ve kilit güvenliğinde gelinen son nokta mekanik kapı kilit koruma sistemi olarak sizlerin hizmetine sunulmuşdur. Hırsız kilidi takılmış olan ahşap veya çelik kapılarda hırsız kapıda kalmaya mahkumdur. Eskişehirde hırsız kilidi kapı koruma sistemi ihtiyacınızda firmamızdan ürün hakkında bilgi alabilir ve işyerimizdeki demo maketlerimiz üzerinden ürünü inceleyerek test edebilirsiniz. Piyasada birçok değişik markada hırsız kilidi bulunmaktayken bizim bu ürünlerimiz montaj esnasında 1 – 1,5 saat gibi bir zaman almaktadır. Dada sonrasında kapının çilingir marifeti ile açılabilmesi için işinin ehli olan bir çilingirin takımlarla ugraşması ve zaman harcaması gerekecektir.

Eskişehir hırsız kilidi 2 ayrı koruma parçalarından oluşmakta olup kapı ve kasa koruması ile kilit göbeği koruması olarak 2 şekildedir. Hırsızın çalışma alanlarını kısıtlayarak çalışmasına ve kilide ulaşmasına engel olan bu ürünlerle artık kapı ve kilitleriniz açılamaz hale getirilmiş olunur. Sizde kapılarınızın açılmaması ve kilitlerinizi hırsızlar tarafından patlatılmamasını istiyorsanız iletişime geçerek kapılarınıza hırsıza karşı kapı koruma sistemi taktırabilirsiniz. Mevcut kapı kilitlerinizin üzerine koruyucu olarak takılan bu sistemler için fiyat alabilirsiniz…

Hırsız Kilidi

Bir önceki yazımız olan Kartlı Geçiş Sistemi Göstergeç başlıklı makalemizde göstergeç, Göstergeç Anahtarlık Kopyalama ve Göstergeç Sistemi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış