Kartlı Geçiş Göstergeç Sistemi Apartman Girişlerine, Bina Geçiş Sistemlerinde, Site Geçiş Kontrol Sistemlerinde , Fabrika içi PC Bağlantısız Kapı Geçiş Sistemlerinde yani kısacası elektrikle çalışan tüm kilit sistemlerine uyumludur. Sistem kapınıza kurulduktan sonra mekanik anahtar taşımanız gerekmez. Kolay taşınabilir su geçirmez darbeye dayanıklı manyetik göstergeç anahtar yada cüzdanınız için plastik manyetik kart ile apartmanınızın kapısını acabilirsiniz. Cihazın üzerindeki parlak led ışığı ile hırsızlığa karşı caydırıcı unsur olup aynı zamanda geçiş kontrolü sağlayan güvenlik cihazıdır. Kırmadan dökmeden kolay montaj imkanı sunan bu sistemler master kart ile anahtar tanıtımı yapılarak yaklaşık 2000 kişilik hafızaya kadar kullanılmaktadır. Özel kodlu anahtarlıklar farklı bir anahtar ile açılmamakda sadece master kart ile sisteme tanıtılmış olan manyetik kart ve anahtarların kapıyı ve kilidi açması sağlanmaktadır. Apartman çalışma şartlarına uygun olarak güçlendirilmiş donanımsal yapı olup, birden fazla kilidi aynı kartla açma imkanı sunmaktadır

Artık sizde elektrikli bina kapılarınızda kartlı geçiş sağlayan göstergeç sistemi ile anahtarsız geçiş rahatlığını yaşamak ve bu sistemleri kullanmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız göstergeç cihazlarını şehir dışına da gönderim yapmakta olup bu cihazlara ek ilave olarak bina girişlerinde parmak izli geçiş üniteleri, kumandalı kapı açma sistemleri ve kartlı otel kilitleri ile de hizmet vermektedir.

Kartlı Geçiş Sistemi

 

Bir önceki yazımız olan Tekay Hidrolik başlıklı makalemizde Hidrolik Kapı Yayı, Kapı İticiler Hidrolik Kapı Yayları ve Tekay Hidrolik Kapı Yayları 2 3 4 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış