Bina giriş kapılarınızın randımanlı kapanması için tercihinizi yaylı tip tekay veya karakoç hidrolikden yana kullanınız. Günümüzde birçok yeni yapılmış olan binalarda ve eski bina kapılarında yaygın olarak kullanılan model tekay hidrolik çeşitleri piyasadaki diğer muadil ürünlere nazaran daha iyi kapama yaparak daha randımanlı çalışmakda ve ayarlama yapılması daha kolaydır. Eski bina kapılarında da görmüş olduğunuz bu ürünler iyi bir şekilde monte edilip ayar yapıldıktan sonra uzun yıllar boyunca kullanılmakda ve tercih edilmektedir. Bazı apartmanlar bu konuda maddi anlamda biraz daha uygun olan muadil ürünlerle bu randımanı sağlayamamakda hatta arızalanması durumunda da karşılarında muatap bulamayıp ürünlerinizden memnun olmadıklarını ve bizlerden bu konuda en iyi olan hidrolik kapı kapama sistemlerini istediklerini ve daha uzun ömürlü olan ve arıza durumunda ise tamiri yapılabilen bir ürün istediklerini söylemektedirler…

Biz eskişehir anahtar olarak kapı kapama sistemi hidrolik kapı yayları satış ve montayında tekay hidrolik kullanmakda ve satışını yapmaktayız. Taktığımız birçok apartman kapı sorunlarından kurtulmuş ve daha randımanlı çalışan bir kapı kapama sistemi hidrolik yayı kullanmakdan memnun olduklarını dile getirerek bizleri yapmış olduğumuz bu işlerde kaliteli malzeme kullanmamızda yardımcı olmuşlardır. Biz ise piyasada takılan yassı hidrolik markalarının ürünlerini tercih etmeyip tam kapama ve hassa ayarlanabilme özelliğine sahip olan ve arıza çıkarttığında tamir imkanı sağlayan bu tekay kapı hidrolikleri ni gönül rahatlığı ile satış ve montajını yapmaktayız.

Tekay Kapı Hidroliği

Bir önceki yazımız olan Slot Anahtar başlıklı makalemizde Anahtarlık Çeşitleri, Eski Köye Yeni Adet ve Klasik Anahtarlıklara Son hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 24 yorum yapılmış