Eskişehir’de kepenk kumandası ihtiyacınızda, kepenk kumandalarını çoğaltma ve yedekleme işleri yapmaktayız. Eskişehirde kepenk kumandalarınızın yedeklerini yaptırmak isterseniz firmamıza uğramanız yeterlidir. Marka ve modele göre değişen kumanda çeşitlerimiz ile kepenk bariyer panjur otomatik kapı garaj ve bariyerlerin tüm kapı kumandalarını satıyor ve yerinde yedek kumanda kopyalama yapıyoruz. Orjinal ve muadili ürünler ile kumanda kopyalama yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılıyoruz.
Yerinde kumanda kopyalama aslında şu şekilde’dir. Uzaktan kumandalı kapı ve kilit sistemleri üretici markanın yapmış olduğu teknoloji ile kullanıcısına sunulur. Burada amaç hep aynıdır, güvenlik en üst seviyede tutularak bu ürünler geliştirilir. Bu yüzdendir ki yapılan bu ürünlerin en çok kullanılan modelleri diğer farklı marka kumandalar ile kesinlikle kodlanmaması’dır. Bu size basit olmayan bir kumandanın heryerde ve herkez tarafından kopyalanamaması garantisini verir ve güvenliğinizi üst seviyeye çıkartır.

Hal böyle olunca kumanda yedekleme işlemi için yerinde kumanda kopyalama‘ya gerek duyulur. Bu o firmanın orjinal kumandasını alıp alıcısının yanına yani garaj’sa garaj kapısı alıcısına kepenk’se kepenk alıcısına bariyer veya otomatik kapı sistemi ise bu kapıların alıcı ünitelerine orjinal kumandanın bilgilerinin yüklenmesi ile yedek kumandalar oluşturulur.

Kepenk Kumandaları

Eskişehir Kepenk Kumandaları

Eskişehir Kepenk Kumandaları

Kepenk kumandaları kendi aralarında çok çeşide ayrılır. Bunların çoğu bilinen markalar ve çok kullanılan ürünler olsada bazı yeni ürünler veya değişik firmaların kumandalarıda kepenklerde kullanılır. Bu uzaktan kumandaların yedeklenmesi elinizde kullandığınız uzaktan kumandanın özelliğine göre değişir. Yukarıda bahsettiğimiz orjinal ürünler kepenk alıcısının yanında kodlanması gerekirken bazı basit kumandalar ise işyerimizde uzaktan kumanda kopyalama makinalarımız ile kodlanır. Sizde yedek kepenk kumandası ihtiyacınızda çalışan bir kumanda ile işyerimize uğrayarak gerekli bilgiye sahip olabilir ve kumandanızı yedekletebilirsiniz.

Eskişehirde uzaktan kumanda kopyalama bizim işimiz olup aşağıdaki marka ve model uzaktan kumandaların tümü işyerimizde garantili olarak kopyalanmakta ve satışa sunulmaktadır.

Bft marka kumandalar, ditec marka kapı kumandaları, Dea marka özel kumandalar, Nice smilo ve Nice flor-s rolink orjinal kumandalar, Mosel kumanda, Cuppon kumanda, Scorpion kumanda, Corvus kapı kumandası, Nees kumanda, Remco kumanda, Desi kumanda, Tarantula kumanda, Hörmann kumanda, White & Rose kumanda, Elero kumanda satış ve kopyalamasını yaptığımız bazı kumanda çeşitlerindendir. Kumandanız ne marka olursa olsun bize uğramadan kara vermeyin. Kopyalanamayan özel kumandalar için özel akıllı kumanda modellerimiz ile sorununuzu gideriyoruz. Alıcı hafızası dolan alıcıların yenilerini takarak hafıza ve kumanda problemlerinizi çözüyoruz.

 

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Eskisehir Bariyer Kumandası başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*