Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri ® olarak firmamız araçların yedek anahtar ihtiyacında sizlere hizmet vermek için çalışmaktadır. Otomobil anahtarları marka ve modele göre araç anahtar ve kumandaları da değişmektedir. Çoğu kumanda araç ile birlikte gelirken kumandası olmayan araçlara sonradan aç kapa kumanda da takılmaktadır. Biz ise bu kumandaların yedeklerini araç başında kodlayarak frekans ayarı hizmeti veriyoruz. Bu uzaktan kumandalar zaman içerisinde belli başlı arızalar çıkarabilmekte olup bu arızaların giderilmesi için de hizmetimiz vardır. Oto kumandası çalışmayan kapıları açıp kapatmayan veya kapatıp açmayan araç anahtarları iş yerimizde makinelerimiz yardımı ile tamir edilebilmektedir. Bunun yanı sıra 1995 sonrası elektronik olan çoğu araçlarda immobilizer çip yazılımı kullanılmıştır. Bu yazılım oto hırsızlığını önlemek için geliştirilmişse de anahtarın kaybolması durumunda kullanıcısına büyük külfetler yüklemektedir. Biz bu durumda tek anahtarı olan araç sahiplerine yedek anahtar ihtiyacı olanlar için kumandalı ve kumandasız oto anahtarı çoğaltma hizmeti verdiğimizi buradan duyurmak isteriz.

İhtiyacınız olan oto anahtar yedeği ve kumanda yedeği için bizimle aşağıdaki telefonlar ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Adres: Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No:10 Odunpazarı – ESKİŞEHİR

Telefon: 05059335956 – 05422531649 – 02222206332

Eskişehir Oto Anahtar Kumanda Sistemleri ® firmamızın Tescilli Ticari Markasıdır.

http://www.escangostergec.com/eskisehir-oto-anahtar-kumanda/

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Kumanda Pili başlıklı makalemizde Araba Anahtar Pil Değişimi Toyota, Eskişehir Pil Değişim ve Garaj Kumandası Pil Çeşitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 1 yorum

  1. Geribesleme: Eskişehir Oto Anahtar ® | Eskişehir Anahtarcı

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*