Eskişehir Sakintepe Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı olarak tüm semt ve mahallelerde, Odunpazarı Çilingir ve Tepebaşı Çilingir bölgelerimiz olan mahalleler ve başta Sakintepe mahallesi için kapı açma çilingir servisi olarak hizmet veriyoruz. Tepebaşı bölgesinde yer alan mahallelerin tümünde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Motorlu çilingirlerimiz adresinize gelerek kilitli kalan ev iş yeri kapılarını açara sizlere çilingir hizmeti vermektedir.

Eskişehir çilingir sakintepe servisimiz usta elemanlardan oluşmuş olup 20 yılı aşkın bir süredir Eskişehir’de hizmet vermektedir. Bu hizmetlerimizden bazıları ev kapısı açma, oda kapısı çilingir ve oto çilingir, kasa çilingir hizmetleri dir. Sizde kapıda kaldığınızda sakintepe mahallesinde çilingire ihtiyacınız olduğunda bizleri iletişim numaramızdan arayarak ulaşabilirsiniz. Telefonlarımızı rehberinize çilingir telefonu olarak kaydetmenizi öneririz.

0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Orta Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde anahtarcı, çilingir ve Çilingir Orta Mahalle hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*