Eskişehir Yeni Mahalle Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı olarak sizlerin anahtarcı ihtiyacınızda hizmetinizdeyiz. Firmamız 20 yılı aşın bir süredir baba mesleğini sürdürmekte olup yeni mahallede kapıda kalanlar için yada anahtarını içeride unutanlar için daire kapısı açma çelik kapı çilingir hizmeti vermektedir. Servis araçlarımız ile Tepebaşı Semtinin tüm mahalleleri ve başta yeni mahalle olarak tüm Eskişehir genelinde Odunpazarı semtindeki mahallelerde de anahtar kilit çilingir hizmetlerimiz devam etmektedir.

Eskişehir çilingir yeni mahalle servisimiz hafta içi ve hafta sonu sizlerin hizmetinde olup bize aşağıdaki firma telefonlarını kullanarak ulaşabilir ve kapı kaldığınızda anahtar ve kilit arızasında kapı açma ve anahtar kilit değiştirme hizmeti alabilirsiniz. Tüm bu hizmetlere yeni mahalleden ulaşmak için bizi firma telefonlarından arayınız. Telefonlarımızı rehberinize yeni mahalle çilingir telefon numarası olarak kaydetmenizi de öneririz, bir gün lazım olabilir.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Ömerağa Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde anahtarcı, çilingir ve Eskişehir Anahtarc hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*