Güvenliginiz için ikinci kilit olarak fiam anahtarlı kilidi tercih edebilirsiniz. Ahşap veya çelik kapılarda üst kilit, çivi anahtarlı kilit, emniyet kilifi fiam kapı kilidi olarak bilinene bu ürün kapınızda ikinci bir kilit olarak kullanılır. Fiam kilitler anahtar yapısından dolayı fiam anahtarlı kilit olarak bilinir. Sivri anahtarları sayesiyle kilit anahtar yuvasından açılır kapanır. Değişik bir anahtar sistemine sahiptir. Bu anahtar sistemini daha önce kullanmamış kişiler bu kilidin anahtarının kilide takılma uslubunu bilmedikleri için çoğu zaman kilidi açamaz ve hatta kapının kilitli kalmasını sağlarlar.

Emniyet kilitleri – fiam kilitleride anahtar kullanımı önemlidir. Anahtarın 4 ağızlı olarak üretildiği için herbirkısmı kilide girebilecek şekilde olsada ilk etapta anahtar zorlansada kilide ters girmez. Zamanla kullana kullana aşınan şifreler bir zamandan sonra anahtarın ters girmesine ve kilidin bozulabilmesine, kilitli kalmasına, açılmamasına ve anahtarın içinde sıkışıp kalmasına bile neden olabilmektedir. Bu yüzden Fiam emniyet kilitlerinizi emniyetinizi arttırmak için taktırdığınızda kullanımına dikkat ediniz.

Eskişehirde emniyet kilitleri, hırsız kilidi, ilave koruyucu sistemler ile kapı ve kilitlerinizi korumalı ve hırsızlara karşı açılamaz hale getirmek isterseniz firmamızdan yardım alabilirsiniz. 20 yılı aşkın süredir Anahtar, Kilit, Çilingir ve Güvenlik Sistemleri üzerine hizmet vermekteyiz. Hırsıza karşı çıkartılmış olan kapı koruma sistemlerimizi kapılarınıza taktırarak artık sizde hırsız korkusundan kurtulabilirsiniz.

Eskişehir Anahtar Güvenlik Sistemleri

Fiam Emniyet Kilidi

Fiam Emniyet Kilidi

Bir önceki yazımız olan Hırsız Kilidi başlıklı makalemizde Çelik Kapı Kilit Koruyucu, Eskişehir Hırsıza Karşı Kilit ve hırsız kilidi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 2 yorum yapılmış

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*