Hırsız kilidi olarakda bilinen Escan Kilit Koruma Sistemi yani hırsızın açamadiğı kapı ve kilit koruyucu sistemlerini eskişehirde biz takıyoruz. Hırsız kilidini güvenliğiniz için kapılarınıza mutlaka taktırmalısınız çünkü bu ürünlerin takıldığı ve kullanıldığı hiçbir kapıya hırsız girememiştir!!!

Çilingir mesleği ile 20 yılı aşkın süredir uğraşan firmamız hırsızların girdiği dairelerde ev sahiplerinin anahtarları ile açamadıkları kapıların açılması işleminde çilingir olarak gidip hizmet veriyoruz. Arızalanan ve bozulan yani hırsız tarafından müdahele edilip kırılan kapı kilitlerini açmak ise diğer kapıları açmak kadar kolay olmazken ev sahibide kendi ev anahtarları ile kilidi malesef açamıyor. Bunun tek sebebi ise hırsızın kapı kilidine ulaşıp kırması veya kilide müdahele edip bozmasından kaynaklanır. Biz ise bu olaylar ile karşılaştığımız için artık Hırsıza Dur Diyen Sistemler ile hırsızlara karşı kilit koruma sistemlerini geliştirip müşterilerimizi kullanımına sunduk, iyide yaptık 🙂

Sizlere daha öncede bilgilendirme amaçlı yazdığımız kilit koruma sistemleri hakkındaki yazımız bir hırısızın kapı kilidine nasıl müdahele edip kilitleri ve anahtar göbeklerini kırdığını yazmıştık. Bu yazımızda ise hırsızlardan korunmak ve kapı kilitlerinizin hırsızların ulaşamaması ve açamaması için geliştirilen hırsız kilidi ürünlerimizden bahsetmek istedik.

Bu ürünler ile artık kapılarınız koruma altına alınıp kilit ve anahtar yuvasına müdahele şansı kalmıyor. Bu ürünün bir dez avantajı ise kapıda kaldığınızda çilingir çağırmanız gerekirse çilingirler’de bu koruma sistemlerini çok zor saatlerce uğraşıp anca açabiliyorlar. Her kapıda olması gereken ve hırsızların korkulu rüyası olan ve hırsıza karşı kesin çözüm dediğimiz Escan Hırsız Kilitleri artık eskişehir halkı için hizmete girmiştir. İletişime geçip kapılarınızı hırsızlara karşı korumalı hale getirmek sizin elinizde.

Hırsız Kilidi Bizde

Hırsız Kilidi Bizde

Bir önceki yazımız olan ELEKTRİKLİ OTOMATİK KİLİTLER başlıklı makalemizde bina kapı kilidi, Demir Kapı Kilidi ve Elektrikli Kapı Kilitleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*