Eskişehirde hyundai immobilizer elektronik oto anahtarlarınızın yedeklerini bilgisayar destekli makinalarımızla garantili çalışır şekilde kopyalıyoruz. Birçok araç markasında olduğu gibi hyundai araçların oto anahtarlarında da çip yazılımı kullanılmış ve araç hırsızlıklarının önüne geçişmiştir. Oto anahtar ihtiyacınızda işyerimize ugrayarak bilgi alabilirsiniz. Araçların marka ve modeline göre değişen anahtar modellerinde anahtar çoğaltma ve yedek çıkartma işlemi değiştiği için yedk oto anahtarı fiyatları da bu anahtarların özelliğine ve içerisinde bulunan çiplerin koduna göre değişmektedir.

Hyundai oto anahtarı yedekleme ve sonradan takılan kumandaları sustalı anahtar olarak çoğaltabiliyoruz. Aracınızın anahtar ve kumandası ile gelerek yedek çıkarttırabilirsiniz. Aracınızın orjinal kumandasını sustalıya çeviren oto anahtar kaplarımız ile kumanda ve anahtarınızı tek anahtar olarak bileştiriyoruz.

 

 

Hyundai İmmobilizer Anahtar

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Honda Oto Anahtarı başlıklı makalemizde Eskişehir Honda Sustalı Anahtar Kopyalama, Honda City Sustalı Anahtar Yedekleme ve Honda Kumanda Sustalı Anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*