Eskişehir akarbaşı mahallesi çilingir olarak firmamız Akarbaşı Mah. Atatürk Bulvarı No: 10 daki iş yerinden tüm Eskişehir’in mahallelerine, Tepebaşı ve Odunpazarı bölgelerindeki ve başta Akarbaşı mahallesine kapı açma kilit değiştirme ev oto kasa çilingir işleri vermektedir. Bu işlerin bir de iş yerinde olan hizmetleri mevcuttur. Bu hizmetler iş yerinde anahtar kopyalama, uzaktan kumanda çoğaltma ve satışı, immobilizer elektronik araç anahtarı kopyalama, ve pe çok markanın anahtar ve kilit satışı dır. İş yerimiz 20 yılı aşkın süredir Aynı yerinde baba mesleğini sürdürmektedir. Bu yüzden siz de iş yerimize uğrayarak gönül rahatlığı ile bizlerden hizmet alabilirsiniz.

Akarbaşı çilingir servisi araçlarımız ile sizlere en kısa sürede hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Bunun için Eskişehir trafiğinde motorlu elemanlarımız ile hizmet veriyoruz. Sizde kapıda kaldığınızda, anahtar kapının arkasında kaldığında yada elinizdeki anahtar kapı kilidini açmadığında usta çilingirlerimizden hizmet alabilir ve ev iş yeri apart gibi mekanlarınızın kapı kilitlerini açtırabilirsiniz.

Firmamız Akarbaşı mahallesinde olup bize diğer yakın mahallelerden de arayarak hizmet alabilirsiniz. Bunun için bizi aşağıdaki firma telefonlarından aramanız yeterlidir. TELEFONLARIMIZI REHBERİNİZE MUTLAKA KAYDEDİNİZ LAZIM OLABİLİR. 0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Büyükdere Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde Büyüdere Mahallesi, Büyükdere Çilingir ve Büyükdere Çilingir Anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*