Eskişehir Fatih Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı Çilingir olarak kapıda kalan fatih mahallesi sakinlerinin yardımına koşuyor, ustalarmız aracılığı ile kendilerine kapı açma çilingir hizmeti veriyoruz. Alanında uzman olmuş olan usta çilingirlerimiz baba mesleğimizi 20 yılı aşkın bir süredir sürdürmekte olup Odunpazarı ve Tepebaşı semtlerindeki tüm mahallelerde ve başta fatih mahallesi çilingir ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız.

Eskişehir çilingir fatih servisimiz sizlere en yakın çilingir hizmetini sunmak için hafta içi ve hafta sonu da hizmet vermektedir. Motorlu çilingir ekibimiz sizlerden gelecek olan telefonlara göre verilen adrese yola çıkar ve en kısa sürede hizmet vereceği adrese ulaşır. Fatih mahallesinde kapıda kaldığınızda, anahtar kapının arkasında kaldığında yada anahtar kapıyı açmadığında Eskişehir’de çilingir işlerinizde firmamız Eskişehir Çilingir Anahtarcı sizlerin hizmetindedir. Bu gibi durumlarda bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımızı rehberinize kaydetmenizi öneriyoruz.

0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Hacı Seyit Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde Anahtarcı Ustası, En Yakın Çilingir ve eskişehir anahtarcı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*