Eskişehir İstiklal Mahallesi Çilingir Numaraları 0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49 ile firmamıza ulaşabilir ve kapıda kaldığınızda firmamızdan kapı açma ve çilingir hizmetleri alabilirsiniz. İstiklal mahallesinde anahtarcı çilingir işlerinizde firmamız sizlere hafta içi ve hafta sonu da kapı açma servisi olarak hizmet vermektedir. Yeni taşındığınız binalarda anahtar veya kili değişimi ihtiyacınızda firmamızdaki ustaları arayarak kilit anahtar göbeği değişimi konularında hizmet alabilirsiniz. 20 yılı aşkın bir süredir baba mesleğini sürdüren firmamız istiklal çilingir anahtarcı ihtiyacınızda servis araçları ve motorize çilingir kadrosu ile Tepebaşı’nın ve Odunpazarı semtlerinin tüm mahallelerinde hizmet veriyor.

Kapıda kalacağınız zaman hiç belli olmadığında kapıda kalmadan bu yazıyı okuyanların telefonlarımızı rehberlerine eklemelerini tavsiye ediyoruz. Eskişehir istiklal çilingir ve anahtar hizmetleri ustalık belgesi uzman çilingir kadromuz ile yapıldığında sizlere özel kapı açma maymuncuklarını kullanarak hizmet vermekteyiz.

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Arifiye Çilingir başlıklı makalemizde Arifiye Anahtarcı, Arifiye Çilingir ve Arifiye Kapı Açma hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*