Eskişehir Karapınar Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı olarak biz tüm semt ve mahallelerde, Tepebaşı Çilingir ve Odunpazarı Çilingir işlerinizde başta Karapınar mahallesi ve Toki Konutları olarak pek ço mahalleye hizmet veriyoruz. Anahtarcı çilingir faaliyetlerimiz hafta içi olduğu gibi hafta sonu da devam etmekte olup firmamız Odunpazarı Atatürk Bulvarı girişindeki iş yerinden karapınar mahallesi ve karapınar toki konutlarına 15 – 20 dakika gibi kısa bir sürede ulaşarak sizlere hizmet verecektir.

Eskişehir çilingir karapınar mahallesine en yakın çilingir servisi dir. Bu nedenle bize ihtiyacınızda kapı açma gibi çilingirlik işlerinizde ulaşarak hizmet alabilirsiniz. Arızalı olan yada yeni taşındığınız binaların anahtar ve kilitlerini değiştiriyoruz. Bu gibi karapınar anahtarcı işlerini 20 yıldır Atatürk bulvarındaki iş yerimizden tüm Karapınar mahallesine ve karapınar tokilere gelerek sürdüren firmamız ev oto kasa çilingir işlerinizde de hizmetinizdedir.

Eskişehir çilingir anahatrcı telefonlarımızı rehberinize kaydetmenizi öneriyoruz. Bir gün lazım olabileceğini unutmayınız.

0222 220 63 32 – 0505 933 59 56 – 0542 253 16 49

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Vadişehir Mahallesi Çilingir başlıklı makalemizde Çilingir Eskişehir, Eskişehir Vadişehir Çilingir ve Eskişehir Vadişehir Mahallesi Çilingir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*