Eskişehir Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Çilingir servisi Eskişehir Anahtarcı olarak sizlere daime en hızlı ve uygun çilingir hizmetini vermek için çalışmaktayız. Firmmız 20 yılı aşkın bir süredir baba mesleğinisürdürmekte olup, Odunpazarı ve Tepebaşı semtlerinde yer alan mahallelerin tümünde ve Mustafa Kemal Paşa Mahallesinde de anahtarcı çilingir hizmetlerini sürdürmektedir. apıda kaldığınızda anahtarı almayı unuttuğunuzda çelik kapı açma ve araç içindyken kapılar otomatik kilitlendiğinde de oto çilingir servisimiz hizmetinizdedir.

Eskişehir Çilingir Mustafa Kemal Paşa Mahallesi servisimiz sizlerden gelecek olan telefonlara göre motorize çilingir ustalarını yönlendirerek anahtar veya kilit üzerine olan arızaların giderilmesi ve kapı açma çilingir ihtiyacınızı karşılama için çalışmaktadır. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarını rehberinize mutlaka kaydediniz bir gün lazım oalbilir.

0222 220 63 32 – 0542 253 16 49 – 0505 933 59 56

Bir önceki yazımız olan Eskişehir Yeni Mahalle Çilingir başlıklı makalemizde eskişehir anahtarcı, Eskişehir Çilingir Yeni Mahalle ve Eskişehir Kilit Servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*