Master yapılmış asma kilitlerde, istege baglı olarak tek anahtarla birden fazla asma kilidi açmak mümkündür. Bu asma kilit çeşitleri asma kilit üretimi yapılırken bu şekilde üretilmekte olup kişiler yada firma sahipleri belirtmiş oldukları sayı, ebat ve özelliğini belirterek buna göre özel üretim olarak kendi isteğine göre adetli olmak şartı ile master asma kilit yaptırabilmektedir. Günümüzde artık yerli üretim olmakla bereber kişiye özel üretim yapabilen firmalar bu tarz asmakilitleri kullanıcıları için üretmektedir.  Mevcut birden çok asma kilidi olan kişilerde anahtarları bir birini açsın yani tek anahtar ile tüm asma kilitler açılsın istiyorsa daha sonradan da üzerlerinde işlem yapmak sureti ile master olarak asma kilit ürettirmeleri mümkündür.

Asma kilit ihtiyacınızda yada master olarak asma kilit sistemine ihtiyaç duyuyorsanız firmamıza ugrayınız. Firmamızda döküm asma kilit çeşitleri, pirinç asma kilitler ve çelik asma kilit çeşitleri ile dükkan ve işyerleri gibi depo kapılarına asma kilit boyları mevcuttur. Master asma kilit sistemi için iletişime geçebilirsiniz.

Asma Kilit

Bir önceki yazımız olan Kale Tuzaklı Barel başlıklı makalemizde hırsıza karşı kapı bareli, Hırsıza Karşı Sağlam Kapı Bareli ve Kale Barel Tuzaklı Anahtar hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu makaleye 6 yorum yapılmış