Renault trafic araçlarınızın eskimiş ve yıpranmış olan anahtar ve kumandalarını komple degiştirmeye gerek kalmadan sadece dış kabını degiştiriyoruz, böylelikle anahtar tuşu delinmiş kumandası deforme olmuş anahtarları kırılmış veya eskimiş olan renault trefic kumandalı anahtarları yenilemiş oluyoruz. Daha kullanışlı ve daha şık bir anahtar kabı için firmamıza uğrayabilirsiniz. Üstelik bu işlem size fazla ücret ödemeden anahtarınızı kullanılır hale getirmeyi sağlıyor.

Renault Anahtar Kapları

Renault markası altında üretilen birçok model için boş anahtar kabı değişimi yaparak anahtar ve kumandayı yenileme imkanımız vardır. Renault trafic de bu markalardan birisidir. Trafic kumandalı oto anahtarlarında en çok görülen arıza basma tuşlarının kopması ve yırtılmasıdır. Bizde diğer markalarda olduğu gibi trafic oto anahtar kabını değiştirerek probleminizi çözüyoruz. Sadece kap değişimi ihtiyacınızda değil, kumanda kartı üzerindeki butonların kopması velehim atması gibi sıkıntılarda da hizmet veriyoruz.

Bunun yanı sıra oto kumanda pili değişimi yapmaktayız. Araç anahtarlarında kullanılan özel kumanda pil çeşitlerimiz ile araç ve markaya göre değişen kumanda pillleri ile aracınıza en uygun ve orjinal piller ile değişim yapılarak kumandanız aktif hale getirilir. Sizde renault trafic aracınızda var olan kumanda kap arızıası, kumanda buton arızası, çip ve immobilizer arızalarında yedek anahtar oluşturma ve kumanda pillerinin değişimi gibi konularda işyerimizden destek alabilirsiniz.

Renault Kumanda Kapları Bizde

Renault Kumanda Kapları Bizde

Bir önceki yazımız olan Oto Kumanda Kabı başlıklı makalemizde ANAHTAR KABI, ANAHTAR KABI YENİLEME ve eskişehir otomobil anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*